Światowa premiera - nowy ID.3


Innowacje, które ułatwiają życie.

Druga generacja ID.3 na bazie modułowej platformy dla samochodów elektrycznych (MEB) dzięki nowemu ID. Software stała się bardziej dojrzała w wielu aspektach. Przykładem mogą być komfortowe funkcje ładowania, takie jak Plug & Charge, lub praktyczne aplikacje, z których niektóre można aktywować dodatkowo po zakupie jako funkcje Upgrade.

Specjalna oferta w Volkswagen Chylińscy – SUVy z rabatem do 6000zł


Mamy przyjemność zaproponować Państwu specjalną ofertę na samochody T-Cross oraz T-Roc, przy zakupie samochodu T-Cross, przysługuje zniżka w wysokości 3000zł oraz komplet opon zimowych. W przypadku zakupu samochodu T-Roc, zniżka wynosi aż 6000zł, wraz z kompletem opon zimowych.

Oferta ta jest ważna do 31 marca 2023 r., dlatego zachęcamy do skorzystania z niej już teraz. Samochody marki Volkswagen to gwarancja jakości, bezpieczeństwa oraz komfortu jazdy, a nasza oferta pozwala na zakup tych pojazdów w jeszcze bardziej atrakcyjnych cenach. Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej o naszej ofercie, zapraszamy do kontaktu z nami. Nasz zespół specjalistów chętnie udzieli Państwu wszelkich niezbędnych informacji oraz pomoże w wyborze idealnego samochodu dla Państwa.

Prosto z fabryki, gotowe do odbioru

Samochody dostępne od ręki


Znajdź wymarzonego Volkswagena bez wychodzenia z domu.


Przeglądaj nasze samochody

Promocje i aktualności

Może to właśnie na niego czekasz?


W pełni elektryczne ID.5, ID.4 i ID.Buzz, całkiem nowy Tiguan Allspace i Taigo. To tylko niektóre nowości w rodzinie Volkswagena.


Poznaj wszystkie nowości

Skontaktuj się z nami

Chylińscy

ul. Sąsiedzka 4 / Róg Modlińskiej
03-168 Warszawa

Nasze usługi

Samochody osoboweSerwis samochodów osobowychSerwis samochodów dostawczych

Chylińscy

Formularz kontaktowy

Powiedz nam w czym możemy Ci pomóc i zostaw swój numer. Oddzwonimy!